Partneriai

Money Doesn’t Come Without Guidence ...

MUMS KIEKVIENAS KLIENTAS YRA SVARBUS

Nesvarbu ar Jūs esate maža įmonė ar vidutinė – Jūs mums vienodai svarbūs. Laimingas klientas – kelias į sėkmę. Geriausias įvertinimas – kliento atsiliepimas.

UAB „Urbanistiniai projektai“
Tą dieną, kai pradėjome bendradarbiauti su UAB „Finsauga“, dingo galvos skausmas, susijęs su buhalteriniais klausimais. Per visą šį laikotarpį (>3 metai) įmonės buhalterinės ataskaitos atrodo nepriekaištingai, esame visada informuojami apie naujausius įstatymų pakeitimus, galinčius įtakoti mūsų įmonės veiklą, ramiai galime orientuotis į įmonės plėtrą, žinodami, kad buhalterija patikimose rankose. UAB „Finsauga“ – kompetentingų specialistų komandą, gebanti išspręsti visas buhalterines problemas, net ir tas, apie kurių egzistavimą nenutuokėte.

Edgaras Art
Sveiki. Bendradarbiaujame su UAB „Finsauga“ jau daugiau nei 4 metus. Į visus klausimus susijusius su buhalterinėmis paslaugomis (o kartais ir ne tik) visuomet sulaukdavau išsamių paaiškinimų kaip reikia viską atlikti vienu ar kitu atveju, kad neliktų visokių nesusipratimų ar dviprasmybių. Visi klausimai visuomet sprendžiami itin operatyviai. Rekomenduoju šios įmonės siūlomas paslaugas visiems dvejojantiems kieno paslaugomis naudotis! Sėkmės!

Sandra Katavičienė
Tik geriausi atsiliepimai apie “Finsauga” įmonę! Nuo pat pirmų verslo sukūrimo žingsniu yra su mumis ir štai jau metus tęsiame profesionalų bendradarbiavimą. Visas paslaugas atlieka laiku ir be priekaištų, iškilus klausimams konsultaciją suteikia praktiškai iš karto, kas labai svarbu koordinuojant savo laiką. Kainos ir paslaugų kokybės santykis tikrai puikus, tad drąsiai rekomenduoju visiems ieškantiems patikimo partnerio!

Aurelija Goreliene
Dirbdami su UAB „Finsauga“ gauname aukštos kokybės apskaitos paslaugas ir konsultacijas. Be to, visuomet gauname atsakymus į dominančius klausimas per trumpiausią įmanomą laiką. Tikri savo srities profesionalai!

GNSB ,,Ringelio namai“
Noriu pasidžiaugti ir padėkoti UAB ,,Finsauga“ už visuomet suteikiamas laiku ir profesionalias buhalterines paslaugas. Šios įmonės darbuotojai tikrai išmano ir geba atlikti savo darbą, o svarbiausia, kad visuomet į visus klausimus atsako mandagiai ir pagarbiai. Ačiū jums ir toliau tokiu puikiu tempu į priekį.

Ramunė Mikalauskienė
Jau kelis metus naudojuosi FINSAUGA paslaugomis ir esu labai patenkinta savo pasirinkimu. Visada laiku ir kokybiškai atliekama paslauga, visada gaunu išsamius paaiškinimus ir pagalbą, prireikus net ir po darbo valandų. Kiekvienai įmonei, ar individualiai dirbantiems visada rekomenduoju rinktis FINSAUGA buhalterines paslaugas!

Robertas Galiūnas
Finsauga įmonė kuria galima pasitikėti. Buhalterijos srityje yra tikri specialistai, kurių patarimai padės lengvai ir greitai išspręsti su buhalterija iškilusiomis problemomis. Visada maloniai bendradarbiauja ir dalinasi patarimais. Supažindina su naujausiomis buhalterijos aktualijomis, laiku atlieka savo darbus.

SFAI

Džiaugiamės, jog UAB Finsauga 2021 metais tapo vieninteliu SFAI LITHUANIA
partneriu. SFAI turi daugiau kaip 300 biurų, įsikūrusių daugiau kaip 100
skirtingų šalių.

Rivile

Labai populiari buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema augti norinčiam verslui!

Abalt

ABALT teikiamų paslaugų tikslas yra sudaryti sąlygas vartotojams surasti dominančią informaciją apie juridinius asmenis. ABALT taip pat suteikia galimybę įmonėms pademonstruoti savo finansinį pajėgumą jų veiklos sektoriuje.

Kauno kredito unija

Kauno kredito unija – tai finansinė institucija veikianti kooperatiniais pagrindais ir teikianti finansines paslaugas savo nariams.