Kainos

Susisiekite su mumis

Esame čia, kad padėtume viskuo, ko jums reikia. Paskambinkite mums žemiau nurodytu numeriu.

Paslaugų kaina kiekvienu atveju nustatoma individualiai. Ji priklauso nuo įmonės veiklos pobūdžio, darbuotojų skaičiaus, gaunamų ir siunčiamų dokumentų skaičiaus.

Buhalterinės apskaitos planai

NAUJA ĮMONĖ

0,00 € / mėn.

UAB

39 € / mėn.
Ne PVM mokėtojams 39 € / mėn.
PVM mokėtojams 59 € / mėn.

MB

39 € / mėn.
Ne PVM mokėtojams 39 € / mėn.
PVM mokėtojams 59 € / mėn.

Steigiant įmonę naudojantis mūsų paslaugomis – pirmo mėnesio buhalterinės apskaitos vedimas nemokamas.

Gaukite pasiūlymą

  Kiek pinigų atima buhalterija?

  Paanalizuokime kelis elementus, kurie gali turėti įtakos buhalterinės apskaitos paslaugų kainai, prieš žvelgdami į buhalterijos kainas Lietuvoje. Jie yra:

  Jūsų verslo dydis ir sudėtingumas – Buhalterijos mokesčiai, žinote, didės proporcingai jūsų organizacijos dydžiui ir sudėtingumui Klaipėdoje. Taip yra todėl, kad sudėtingesnėms operacijoms reikiamai prireiks daugiau laiko ir pastangų. Pavyzdžiui, startuolis, neturintis darbuotojų ir mokesčių mokėtojo registracijos, mokesčiai mažiau nei gerai užsidirbti, turinti darbo jėgos ir daug pajamų bei išlaidų.

  Buhalterio žinios ir įgūdžiai – daugiau patirties ir išsilavinimo buhalteriai už savo paslaugas mokės daugiau. Vėlgi, buhalterio įgaliojimai gali turėti įtakos jų kainai, o daugiau sertifikatų paprastai lemia didesnius tarifus.

  Kaip dažnai naudojatės paslaugomis?

  Savaitinė ar mėnesinė buhalterinė apskaita kainuoja daugiau nei ketvirtinė ar metinė buhalterinė apskaita Kaune. Paslaugos, kurias naudojate, taip pat turi įtakos sąskaitai. Dėl šios priežasties vidaus buhalterio samdymas dažnai yra brangesnis nei užsakomųjų paslaugų teikimas. Vidinis ne visą darbo dieną dirbantis buhalteris kainuoja daugiau nei nepriklausomas rangovas.

  Jūsų įmonės vieta – paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, apskaitos išlaidos skiriasi priklausomai nuo geografinės padėties. Airijoje buhalterijos paslaugos didesniuose miestuose kainuoja daugiau nei mažesniuose miesteliuose ir kaimo vietovėse; tačiau pasinaudojus interneto apskaitos paslauga galima sutaupyti pinigų.

  Kaip UAB Finsauga gali padėti

  Toliau pateikiame svarbių UAB Finsauga Vilniuje aspektų santrauką:

  • Profesionali sąskaitų faktūrų išrašymo sistema ir šablonai su daugybe mokėjimo alternatyvų, automatiniais priminimais apie pavėluotą mokėjimą ir kt.
  • Modernus metodas, leidžiantis stebėti verslo išlaidas ir užtikrinti, kad niekas nebūtų pamiršta. Įskaitant importavimą iš banko sąskaitų ir įvairių kvitų nuskaitymą.
  • Galimybės sekti laiką, praleistą daugeliui tos pačios komandos projektų.
  • Integruotas klientų bendradarbiavimas ir būsenos ataskaitų teikimas naudojant projektų valdymo programinę įrangą.
  • Atsiskaitymo mygtukas / kredito kortelė / kitos automatinio mokėjimo parinktys.
  • Gebėjimas valdyti sudėtingas finansines sistemas, generuoti finansines ataskaitas ir prietaisų skydelius bei peržiūrėti mokėjimų, pelningumo ir banko sąskaitos duomenis.
  • Įrankiai, skirti sekti finansinę veiklą, įspėjimus apie mokesčių pateikimo terminą, išmokų darbuotojams administravimą ir daug daugiau.
  • Mobilioji programa, leidžianti įvesti kvitus ir pasiekti svarbiausius duomenis.
  UAB Finsauga daugeliu įmonių pasitiki dėl savo pritaikomumo, patikimumo ir mastelio. Jei vedate savo buhalterijos verslą, turite tam išsilavinimą turintį personalą arba naudojatės išorinės buhalterinės apskaitos paslaugomis, UAB Finsauga yra jūsų pasirinkimas.

  Kaip jie nustato apskaitos kainas?

  Tu nesi vienas! Bet kas per daug bijo skambinti į buhalterinę apskaita įmonę ir paklausti kainų. Taip nebūna. Būtent todėl šis tinklaraščio įrašas leis jums pažvelgti į buhalterinių paslaugų kainas įvairiuose Lietuvos miestuose. Pažvelkime į veiksnius, turinčius įtakos apskaitos mokesčiams.

  Veiksniai, turintys įtakos apskaitos kainoms

  1. Geografinė vieta

  Pragyvenimo išlaidos vienoje geografinėje vietoje, net ir toje pačioje šalyje, turės įtakos apskaitos paslaugų įkainiams. Pavyzdžiui, didmiesčiai dažnai gali reikalauti didesnių apskaitos mokesčių, palyginti su kaimo aplinka.

  2. Pramonės specifika

  Pramonės šakos yra unikalios ir turi unikalius apskaitos reikalavimus. Kalbant apie skirtingus sektorius, jūsų pasirinktos paslaugos bus labai skirtingos. Jūsų verslas gali būti paslaugų teikimas arba didelis kelių pramonės šakų konglomeratas. Kiekvienos skirtingos verslo ar pramonės rūšies sudėtingumas ir reikalingos kompetencijos lygis skirsis. Tai vėlgi labai prisideda prie išlaidų, atspindinčių apskaitos paslaugas.

  3. Paslaugų apimtis

  Norite greitai peržiūrėti savo finansines ataskaitas? O gal norite, kad kas nors padėtų jums atlikti kiekvieną sandorį? Visada reikės užsirašyti, kokių paslaugų ir kiek detalių paslaugų Jums reikia. Ir nenuostabu, kad kuo daugiau paslaugų ir daugiau laiko pasamdysite profesionalą, tuo daugiau sumokėsite.
  Tai priklauso ir nuo to, ar turite PVM mokėtojo numerį, norite kriptovaliutų apskaitos, MB apskaitos ir pan.

  4. Technologijų pritaikymas

  Mes visi bijome pritaikyti technologijas, tačiau taip pat mėgstame jas priimti, nes jos supaprastina procesus, padidina tikslumą ir galiausiai sumažina išlaidas. Taigi, jei einate į buhalterinę įmonę, kuri atnaujina savo paslaugas, kad jos atitiktų modernumą ir yra išmanančios technologijas, mokėsite mažiau ir netgi atliksite savo darbą per trumpesnį laiką.

  5. Dažnis

  Tai priklauso ir nuo to, kaip dažnai jums reikia buhalterinių paslaugų. Kai kurios įmonės leidžia apskaitos įmonei tvarkyti visą savo apskaitą, todėl reikalingos kasmetinės paslaugos. Jūsų reikalavimai gali skirtis. Jums gali prireikti tik kelis mėnesius arba tik kas ketvirtį.

  Buhalterinių paslaugų kainų palyginimas miestuose Lietuvoje

  Buhalterinės paslaugos Vilniuje

  Vilnius nėra toks įperkamas kaip kiti Lietuvos miestai. Taigi aukšta apskaitos paslaugų kaina čia bus pagrįsta.

  Buhalterinės paslaugos Kaunas

  Kaunas laikomas mažiausiai 21% pigesniu nei Vilnius, todėl šiame mieste galima tikėtis mažesnių buhalterinių mokesčių.

  Buhalterinės paslaugos Klaipėdoje

  Pranešama, kad Klaipėda yra bent 12% pigesnė nei Vilnius; taigi, jei pasirinksite vietinę buhalterinę įmonę, galite laikyti, kad apskaitos kainos čia yra šiek tiek pigesnės.

  Finsauga Buhalterinės paslaugos

  Ieškote buhalterinės apskaitos paslaugų Lietuvoje? Nesvarbu, ar esate fizinis asmuo, ar verslas, „Finsauga“ siūlo tokias paslaugas kaip finansų valdymas, buhalterija ir net virtualios paslaugos.