Dalinė buhalterinė apskaita

Pradžia | Buhalterinė Apskaita > Paslaugos > Dalinė buhalterinė apskaita

Susisiekite su mumis

Esame čia, kad padėtume viskuo, ko jums reikia. Paskambinkite mums žemiau nurodytu numeriu.

investment-bond
investment-bond-1

Dalinė buhalterinė apskaita

Paslauga skirta Lietuvos ir ES įmonėms, turinčioms vyriausiąjį buhalterį. Dalinės buhalterinės apskaitos tvarkymas atliekamas pagal kliento poreikį. Galime prisiderinti prie Jūsų apskaitos sistemos ir optimizuoti įmonės išlaidos.

Mūsų teikiamos dalinės buhalterinės apskaitos paslaugos:

 • Ilgalaikio turto apskaita.
 • Atsargų apskaita.
 • Pirkimų apskaita.
 • Pardavimų apskaita.
 • Darbo užmokesčio apskaita.
 • Kitas paslaugos pagal kliento pageidavimus.

Gaukite pasiūlymą

  Susitvarkyk su reikalais. Sukurkite strateginį pranašumą su daline buhalterija

  Esame vienas didžiausių dalinės buhalterinės apskaitos tiekėjų Lietuvoje, kuriuo pasitiki įvairūs verslai. Jūsų įmonei bus naudingos mūsų individualiai pritaikytos dalinės buhalterinės apskaitos, apskaitos ir darbo užmokesčio apskaitos paslaugos, pagrįstos geriausia pramonės praktika.

  Ar savaitgalį išnaudojate laisvą laiką knygų pusiausvyrai?

  Darbo užmokesčio apskaičiavimas, banko suvedimas, mokėtinos ir gautinos sumos – tai tik dalis buhalterinės apskaitos procesų, kuriuos gali meistriškai nustatyti ir palaikyti UAB „Finsauga“.
  Jei laisvą laiką skiriate buhalterinėms pareigoms, o ne pinigus atnešančioms veikloms, apsvarstykite galimybę pasidomėti UAB „Finsauga“ fiksuoto mokesčio paslaugų paketu.

  Banko suderinimas – grynųjų pinigų sąskaitos apskaitos įrašai suderinami su banko ataskaita.
  Mokėtinos sumos – įmonės mokėtinos sumos yra tiekėjams ir paslaugų teikėjams mokėtinos sumos.
  Gautinos sumos – Įmonės gautinos sumos yra lėšos, kurias ji turi mokėti už parduotas prekes ar suteiktas paslaugas.
  Išlaidų kompensavimas – renkame visą informaciją, kurios mums reikia, kad galėtume tiksliai ir pagal grafiką parengti jūsų asmens ar įmonių mokesčių deklaracijas.
  Buhalterija vietoje – siūlome šią parinktį, nes žinome, kad ne visi mūsų klientai naudosis debesų paslaugomis arba norės aktyviai dalyvauti procese. Turime mobiliuosius buhalterius vienkartiniams, savaitiniams ar mėnesiniams apsilankymams.
  Užsienio buhalterinė apskaita – kadangi teikiame debesų kompiuterijos teikiamą paslaugą, mūsų pasaulinė komanda visada pasiruošusi padėti atlikti savaitės, dviejų savaičių ar mėnesio buhalterinės apskaitos poreikius, nesvarbu, kur esate.

  Kodėl UAB Finsauga?

  Nuostabiai stabilios išlaidos – daugeliu atvejų galime pasiūlyti fiksuotus įkainius už teikiamas buhalterines paslaugas, o mūsų pagrindinis mokestis yra pagrįstas visiems.
  CPA įmonė ir registruoti BAS agentai – galime padėti sutvarkyti knygas po daugelio metų nepriežiūros. Galite pasikliauti mumis atlikdami bet kokią užduotį, kad ir kokia ji būtų didelė.
  Kvalifikuotas personalas, atsakingas už jūsų darbo krūvį. Čia dirba daug buhalterių ir buhalterių, kurie nuolatos aptarnauja mūsų klientus. Galite bet kada pasikliauti mumis, kad pasirūpinsime savo pareigomis.
  Reguliarus ataskaitų teikimas ir greitas atsiskaitymas – Reguliariai teikdami ataskaitas ir vertindami sąskaitas galite lengvai valdyti savo finansus.

  Visa programinė įranga laukiama – turime daug žinių apie visus pirmaujančius apskaitos paketus, įskaitant MYOB, XERO, QuickBooks, SAASU, Sage, ExoNet, Netsuite, Accrivia ir daugelį kitų. Mes sveikiname visų tipų kompiuterius ir neatsisakome paslaugų, nes jūsų kompiuteryje naudojama kita operacinė sistema.
  Patirtis– Mūsų direktoriai turi didelę dalinės buhalterinės apskaitos tvarkymo patirtį ir savo paslaugas teikia jau seniai. Čia tu gerose rankose.
  Kvalifikuoti darbuotojai tvarkyti jūsų darbo krūvį – Mūsų darbuotojai yra pasiryžę aptarnauti savo klientus buhalteriais ir buhalteriais. Galite bet kada pasikliauti mumis, kad pasirūpinsime savo pareigomis.