Darbo užmokestis

Susisiekite su mumis

Esame čia, kad padėtume viskuo, ko jums reikia. Paskambinkite mums žemiau nurodytu numeriu.

blog_social_calendar-1024x480

Darbo užmokestis

Teikiame darbo užmokesčio skaičiavimo paslaugą, parengiame ir išsiunčiame algalapius, apskaičiuojame ir deklaruojame visus su darbo užmokesčiu susijusius mokesčius. Galime paruošti ir atsiųsti failus, kurie importuojami teisiai į jūsų apskaitos sistemą. Esant poreikiui atsiunčiame mokėjimo pavedimo failus.

Mūsų teikiamos darbo užmokesčio apskaitos paslaugos:

 • Darbo užmokesčio apskaičiavimas.
 • Atostogų bei kompensacijų už nepanaudotas atostogas apskaita.
 • Priedų paskaičiavimas.
 • Komandiruotėms skirtų dienpinigių apskaita.
 • Gyvybės draudimo, alimentų, paskolų bei kitų išmokų apskaita.
 • Atsiskaitymo lapelių rengimas.
 • Deklaracijų pateikimas valstybinėms institucijoms.
 • Kitų dokumentų tvarkymas.
investment-managemen-1

Gaukite pasiūlymą

  Geriausias darbo užmokesčio apskaitos paslaugų teikėjas Lietuvo

  Darbo užmokestis geriausiu metu gali sukelti galvos skausmą, ir tai galioja įvairaus dydžio įmonėms – nuo ​​steigimo iki šeimos veiklos. UAB „Finsauga“ padės jums, jei jūsų įmonė plečiasi ir jums reikia samdyti daugiau žmonių arba jei norite užduotis deleguoti ekspertui. Su specializuotomis darbo užmokesčio Lietuvoje paslaugomis užtikriname, kad viskas bus atlikta laiku, pagal planą ir Jūsų sąlygomis.

  Kokie privalumai dirbant su darbo užmokesčio apskaitos įmone Lietuvo?

  Kasdienis stebėjimas, kassavaitiniai patikrinimai ir mėnesiniai mokėjimai, susiję su darbo užmokesčio apskaičiavimu, gali būti tikras skausmas. Daugelio mažų įmonių riboti ištekliai dažnai sukelia klaidingą įsitikinimą, kad jos gali viską atlikti savarankiškai. UAB „Finsauga“ suteikia trečiąjį pasirinkimą, siūlydama kokybišką ir patikimą, profesionaliai valdomą darbo užmokesčio apskaitos paslaugą.

  Kodėl perduoti savo verslo darbo užmokestį?

  Jums gali kilti klausimas, kokius privalumus jūsų įmonė gali gauti perdavusi savo darbo užmokestį iš išorės. Kam ką nors taisyti, jei jis nesugedęs? Tačiau jūs galite atlikti daug naudingesnį darbą, jei laiką skiriate darbo užmokesčio apskaičiavimui rankomis. Tai apima plėtrą siekiant patenkinti augančią paklausą ir sveikos status quo palaikymą. UAB „Finsauga“ yra pirmaujanti darbo užmokesčio apskaitos paslaugų teikėja Klaipėdoje, o mes siūlome štai ką:

  Atlyginimo skaičiavimas– Nesvarbu, ar jūsų įmonė susideda iš dviejų žmonių, ar iš šimto; labai svarbu nustatyti atlyginimą. Nesvarbu, ar jums reikia skaičiavimų kas savaitę, kas du mėnesius, kas mėnesį ar kas ketvirtį, mūsų patyrę darbuotojai jums padės.

  Darbo užmokesčio apskaičiavimas – laiką būtų galima geriau skirti rankiniam darbo užmokesčio apskaičiavimo ir čekių apdorojimo aspektams. Galite laisvai tvarkyti darbo užmokesčio apskaičiavimo metodą, nes žinome visas naujausių taisyklių ir gairių ypatybes ir galime atlikti visą apdorojimą patys.

  Greitas ataskaitų teikimas ir dokumentacija – greitas ir tikslus ataskaitų teikimas yra viena iš mūsų komandos stiprybių. Galime pateikti be klaidų, sutrumpintus ir pamokančius dokumentus, nesvarbu, ar jums reikia išsamaus artėjančio vidinio susitikimo grafiko, ar ataskaitų, tinkamų vidinei peržiūrai, auditui ir numatomam verslo planavimui.

  Pretenzijos, kompensacijos ir įsiskolinimai – mūsų patyrę darbuotojai padės jums sutvarkyti pretenzijas ar kompensuoti kompensacijas Kaune. Užtikriname, kad visi smulkūs kasdieniai reikalai nepatenka į jūsų rankas, todėl galėsite atlikti kitas svarbias pareigas, o mes tvarkysime visa kita.

  Išlaidų ir atostogų valdymas – atsižvelgiame į visus darbo užmokesčio aspektus, nuo mokesčių iki atostogų, kad būtumėte nuolat atnaujinami ir laikytumėmės tvarkaraščio. Be to, mūsų patyrę darbuotojai visada pasiruošę padėti įprasminti įmantriausius šventinius sezonus ir užtikrinti, kad viskas susidėtų taip, kaip turėtų.

  Pasiruošimas auditui – turime didelę patirtį rengdami jūsų finansinius įrašus auditui ir galime padėti pasitikėti rezultatais. Nesvarbu, ar jums reikia generuoti ataskaitas, ar suteikti prieigą prie nesugadinto darbo užmokesčio Vilniuje, mes užtikriname, kad viskas bus paruošta sėkmei.