Įmonių steigimas

Susisiekite su mumis

Esame čia, kad padėtume viskuo, ko jums reikia. Paskambinkite mums žemiau nurodytu numeriu.

tax-plan-1

Įmonių steigimas

Teikiame įmonių (UAB, MB) steigimo funkcijas. Pasirinkite lengvesnį ir patogesnį kelią, skirkite daugiau laiko ir dėmesio savo pagrindinei veiklai, palikite šiuos rūpesčius mums. Tai greita ir paprasta.

Naujas įmones galime įregistruoti PVM mokėtojais.

VŠĮ
Steigimas

Nuo 119 €

MB
Steigimas

Nuo 119 €

UAB
Steigimas

Nuo 119 €

Steigiant įmonę naudojantis mūsų paslaugomis – pirmo mėnesio buhalterinės apskaitos vedimas nemokamas.

Gaukite pasiūlymą

  Pasistenkite, kad jūsų įmonė sparčiai augtų ir išliktų tokia

  Klaipėda, Kaunas ir Vilnius yra didžiausi verslo miestai Lietuvoje. Dėl stiprios ekonomikos ir gerai išvystytos infrastruktūros šios vietos yra tinkamos įmonės plėtrai.
  Tačiau verslo bendruomenės tokiuose regionuose yra konkurencingos, todėl pasiruošimas yra labai svarbus. Mūsų konsultantai gali padėti jums padidinti jūsų įmonės vertę. Galime atrasti Jūsų įmonės stipriąsias puses ir realizuoti jos potencialą. Toliau pasiūlysime strategijas, kaip padidinti jūsų įmonės vertę ir pasiruošti pardavimui. Norėdami pabendrauti su verslo konsultantais, užpildykite mūsų kontaktinę formą. Palaukite 24 valandas atsakymo.

  Mūsų metodas

  UAB Finsauga yra gerai žinoma savo kompetencija kaip įmonių steigimo konsultantė besiplečiančioms įmonėms. Konkrečioms problemoms, kurios kyla įmonės veiklos pradžioje, siūlome sprendimus, paremtus praktine pagalba.

  • Į sėkmę orientuoto pagrindo kūrimas; optimalios sistemos nustatymas.
  • Mūsų paslaugos gali atleisti jus nuo nacionalinių ir valstybinių įmonių registracijos reikalavimų.
  • Biudžeto sudarymas ir planavimas padės pasiekti tikslą. Mūsų įmonės mechanikos skyrius gali padėti jums įsitikinti, kad jūsų strategija yra įgyvendinama.
  • Padėkite batų dėžę; samdykite profesionalų buhalterį, kuris vadovaus jūsų įmonės plėtrai. Jei jums reikia pagalbos renkantis patogią, pramonės standarto programinę įrangą, mūsų verslo mechanikos komanda jums padės. Siekdami užtikrinti, kad jūsų dabartinė apskaitos sistema sudarytų patikimas finansines ataskaitas, galime ją išanalizuoti ir pateikti rekomendacijas.

  Kuriant bet kokios srities įmones reikia specialistų patarimų ir žinių. Jei turite fantastišką koncepciją ir noro ją įgyvendinti, UAB Finsauga gali padėti verslo plėtrai ir finansų valdymui.

  Raskite savo įmonei tinkamiausią variantą

  Šiuolaikinėje verslo aplinkoje, norint maksimaliai padidinti tiek savo, tiek pirkėjo pelną, būtina gauti kuo didesnę pardavimo kainą savo įmonei. UAB Finsauga ekspertai verslo patarėjai gali padėti padaryti Jūsų Lietuvos įmonę nenugalima potencialiems pirkėjams, teikdami įvairias paslaugas.

  • Sukurkite savo įmonės strateginę strategiją, kuri būtų optimizuota pagal aiškiai apibrėžtus pagrindinius veiklos rodiklius ir atvertų kelią tam tikrai sėkmei.
  • Galite gauti pritaikytas finansines gaires, kurios padės pagerinti pardavimo pristatymą ir įvykdyti mokesčių reikalavimus.
  • Pasinaudokite mūsų pasauliniu pirkėjų tinklu, kad gautumėte pasiūlymus, kurie yra daug didesni nei jūsų drąsiausios svajonės.

  Uždarėme sandorius įvairaus dydžio ir įvairių sektorių įmonėms gyvybingiausiame Lietuvos didmiestyje. Įmones Klaipėdoje steigiame puikiai, nes skiriame kruopštų dėmesį detalėms, duomenų analizę ir laikomės išbandytų metodų. Mūsų konsultantai maksimaliai padidins jūsų įmonės pardavimo pelną, jei bendradarbiausite su mumis.