Virtualus darbuotojas

Pradžia | Buhalterinė Apskaita > Paslaugos > Virtualus darbuotojas

Susisiekite su mumis

Esame čia, kad padėtume viskuo, ko jums reikia. Paskambinkite mums žemiau nurodytu numeriu.

Young Businesswoman Videochatting With Colleagues On Computer In Office

Virtualus darbuotojas

Jums trūksta resursų, norite apskaitos procesus turėti savo įmonėje, tačiau jums reikalinga pagalba?

 • Apskaitininkas 10 Eur už valandą.
 • Buhalteris 15 Eur už valandą.
 • Finansų vadovas 25 Eur už valandą.
 • Norite kitos specialybės darbuotojo – kreipkitės.

Gaukite pasiūlymą

  Norėdami išplėsti savo įmonę, naudokite virtualius darbuotojus

  Ar jūs ar jūsų darbuotojai nuolat palaidoti darbe ir pavargę nuo to paties seno, to paties seno? Tada laikas samdyti nuotolinius darbuotojus, kad padidintumėte našumą, sumažintumėte išlaidas ir išplėstumėte savo įmonę. Mūsų Lietuvoje dirbanti komanda puikiai randa kokybišką, nebrangią buhalterio darbo valandos kainą. Susisiekite su UAB Finsauga Lietuvoje jau šiandien!

  Virtualūs darbuotojai turi keletą privalumų

  Galite greitai išplėsti savo įmonę – kadangi virtualūs darbuotojai gali dirbti savo darbą iš bet kurios vietos, jums nereikės ieškoti didesnio biuro augant. Kai įdarbinate buhalterį, jis tampa nematomu darbuotoju.
  Tokiu būdu galite lengvai pridėti naujų produktų ir paslaugų į savo įmonę, nereikės perkelti ar nestatyti naujų patalpų.

  Pigu eksploatuoti viduje – Virtualios buhalterio valandos kaina turi sukurti patogią ir produktyvią darbo vietą, nes jie gali dirbti nuotoliniu būdu. Jiems gali prireikti tik programinės įrangos savo darbams atlikti. Naudodami juos išleisite mažiau.

  Leidžia padidinti įvairovę – tai, kad jums nereikia apriboti vietos kandidatų į finansų vadovo pareigas, valandos kaina yra dar vienas nuotolinio darbo pranašumas. Dėl šios priežasties įmonės gali samdyti kompetentingus ir patyrusius virtualius darbuotojus iš viso pasaulio.

  Gali palaikyti buvimą visą parą neišvargindamas savo komandos – Virtualus finansų vadovas dirba nuotoliniu būdu; Galite samdyti juos visame pasaulyje, kad galėtumėte aptarnauti klientus ir klientus iš įvairių laiko juostų. Taip jūs ir jūsų darbuotojai galėsite mėgautis maloniomis darbo sąlygomis plečiantis jūsų įmonei.

  Sukurkite nuotolinę darbo jėgą su UAB Finsauga – Nors virtualiai pasitelkę darbuotojus galite sutaupyti daug pinigų, palyginti su vietinių samdymu Lietuvoje, pradėti gali būti sunku, jei reikia žinoti, ką darote. Jei šalia jūsų bus UAB Finsauga, procesas bus daug lengvesnis. Norėdami sužinoti apie mūsų buhalterines kainas Lietuvo, galite susisiekti su mumis. Be kvalifikuotų grafikos dizainerių, tiekimo grandinės ekspertų ir žiniatinklio bei programinės įrangos kūrėjų, taip pat turime kvalifikuotų elektroninės prekybos, administravimo, klientų aptarnavimo ir duomenų įvedimo padėjėjų. Galime padėti surasti geriausią kandidatą virtualiam personalo poreikiams tenkinti. Sužinokite daugiau apie užsakomųjų paslaugų naudą susisiekę su mumis šiandien.

  Domenai, kuriuose puikiai dirbame – specializuojamės įdarbinant talentingus asmenis iš kitų šalių konkurencingomis kainomis. Tada užsakomųjų paslaugų teikimas daugiausia buvo susijęs su skambučių centrais ir virtualiais asistentais. Dabar tai išplėtota į kažką daug sudėtingesnio. Darbų, kuriuos galima sėkmingai atlikti iš toli, įvairovė dažnai nustebina žmones.

  Toliau pateikiami pozicijų, kurioms mes reguliariai įdarbiname, tipų pavyzdžiai:

  • Klientų aptarnavimas
  • Duomenų įrašas
  • Tiekimo grandinė, pristatymas ir logistika
  • Apskaita ir buhalterija
  • Virtualūs asistentai
  • Grafinis dizainas ir interneto svetainių kūrimas
  • Informacinės technologijos ir programinės įrangos kūrimas
  • Elektroninė komercija.

  Priklausomai nuo jūsų poreikių, jūsų virtuali komanda gali dirbti ne savo namuose ar faktiniame biure. Galite būti ramūs naujai samdydami, nes mes taip pat suteikiame nerizikingą garantiją. Nedelsdami susisiekite su mumis ir sužinokite, kokie buhalterio mokesčiai ir idealus personalas yra užsakomųjų paslaugų sprendimas jūsų įmonei.