Buhalterinė apskaita

Pradžia | Buhalterinė Apskaita > Paslaugos > Buhalterinė apskaita

Buhalterinė apskaita

Teikiame buhalterinės apskaita paslaugas įvairių tipų mažoms ir vidutinėms įmonėms Lietuvoje nuo pirminių dokumentų apdorojimo iki finansinių ataskaitų sudarymo.

Mūsų įmonė, kaip atsidavusi buhalterinės apskaita paslaugų teikėja Lietuvoje, specializuojasi tenkindama įvairius mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) poreikius įvairiose pramonės šakose. Siekdami tobulumo, atliekame visą spektrą apskaita užduočių, pradedant nuo kruopštaus pirminių dokumentų tvarkymo iki visapusiško finansinių ataskaitų rengimo. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda supranta unikalius iššūkius, su kuriais susiduria MVĮ Lietuvos verslo aplinkoje, ir puikiai išmano vietinių reglamentų bei atitikties reikalavimų subtilybes. Naudodami pažangią apskaita programinę įrangą ir technologijas užtikriname finansinės atskaitomybės tikslumą, efektyvumą ir skaidrumą. Mūsų pritaikytos paslaugos neapsiriboja vien tik skaičiumi. Mes stengiamės teikti įžvalgias finansines gaires, padedančias savo klientams priimti pagrįstus sprendimus dėl jų verslo augimo ir tvarumo. Nesvarbu, ar tai būtų mokestinių prievolių valdymas, finansinių procesų optimizavimas ar strateginių konsultacijų teikimas, mūsų tikslas yra būti patikimu partneriu siekiant sėkmingų įmonių, kurioms teikiame paslaugas. Laikydamiesi į klientą orientuoto požiūrio, puoselėjame tvirtus santykius su klientais, teikiame pirmenybę duomenų saugumui ir siekiame neatsilikti nuo pramonės tendencijų, kad savo vertinamiems klientams pateiktume pažangiausius sprendimus.

mutual-funds

Mūsų teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos:

 • Buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės ataskaitos sudarymo
 • Finansinių ataskaitų ruošimas pagal kliento poreikius
 • Ataskaitų ir pranešimų pateikimas Sodrai
 • Deklaracijų pildymas ir pateikimas VMI
 • Statistinių ataskaitų pildymas ir pateikimas Statistikos departamentui
 • Buhalterinių paslaugų teikimas įvairių teisinių formų organizacijoms (UAB, MB, IĮ, DNSB)

Gaukite pasiūlymą

  Buhalterinė Apskaita

  Buhalterinės paslaugos samdymas Klaipėdoje smulkaus verslo savininkų dažnai vertinamas kaip pernelyg brangus. Taip pat gali būti, kad jie mano, kad viską susitvarkyti patiems yra pigiau. Tačiau gera buhalterinės apskaitos paslauga gali turėti didelės įtakos jūsų finansinei padėčiai. Jūsų asmeninis ir profesinis gyvenimas bus labai naudingas, jei sumažės laikas, praleistas kasdienėms, bet būtinoms finansinėms užduotims.

  Kas įtraukta?

  UAB „Finsauga“ teikiamas užsakomosios buhalterinės apskaitos sprendimas yra pakankamai lankstus, kad prisitaikytų prie įvairaus dydžio verslo poreikių. Įprasti paslaugų pavyzdžiai:

  Sąskaitos derinimas kiekvieną dieną – gaukite tikslų savo finansinės padėties vaizdą, kai tik to norite.

  Asmeninis regioninio pardavimų atstovo dėmesys – paskirtas finansų pareigūnas bus pasiekiamas įprastomis darbo valandomis penkias dienas per savaitę.

  Pardavimai ir gautinos sumos – nuolat informuojame apie jūsų klientų finansinę būklę, subalansuojame mokėjimus su jūsų pardavimo duomenų baze ir susisiekiame su tais, kuriems reikia greičiau sumokėti.

  Banko suderinimas – panaikiname popierines banko ataskaitas suderindami banko ir kredito kortelių operacijas tiesiai debesies knygoje.

  Supaprastintos finansų sistemos– Siūlome konsultacijas ir pagalbą automatizuojant daug darbo reikalaujančias, žmonių klaidų linkusias procedūras Buhalterijoje Klaipėdoje.

  Mokesčių ir PVM apskaita – jūsų vardu tvarkome visą mokesčių ir PVM apskaitą ir susijusias įstatymų nustatytas ataskaitas.

  Finansinės ataskaitos – galite sužinoti daugiau apie savo verslo būseną naudodami suasmenintas ataskaitas ir periodines peržiūras.

  Priežastys, kodėl verta rinktis mus

  Visiškas finansinės padėties skaidrumas – kai jums reikia prieigos prie patikimų finansinių duomenų, galite pasikliauti kasdieniais suderinimais.

  Įžvalgos apie savo įmonės finansus, kuriomis galite pasitikėti – Galite plėsti savo įmonę naudodamiesi mūsų paprastose ataskaitose pateikta informacija.

  Teisinių reikalavimų laikymasis – kad galėtumėte būti ramūs, pasirūpiname visais jūsų GST ir BAS ataskaitų teikimo poreikiais bei visais kitais teisės aktų laikymosi reikalavimais.

  Jis veikia su įvairiausiomis kompiuterinėmis sistemomis – nuo ​​POS sistemų ir tiekėjų platformų iki mokėjimo sistemų ir Bookkeeping Lithuania programinės įrangos, palaikome daugybę programinės įrangos platformų.

  Kaip man pradėti?

  Ar esate pasirengęs leisti profesionalams tvarkyti jūsų knygas? Puiku! Norėdami pradėti, susisiekite su mūsų draugiška komanda. Vieniems verslininkams ir mažoms įmonėms suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Nedelsdami gaukite nemokamą pasiūlymą mūsų ekspertinėms Bookkeeping Vilnius paslaugoms. Peržiūrėkite kitas mūsų paslaugas ir programinę įrangą, dabar pasiekiamą internete, kad sužinotumėte daugiau apie mus.

  Pagalba, kai tik jos prireiks, nedelsiant– Už dalelę pilno etato Buhalterija Kaunas, Jūsų UAB Finsauga palaikymo komanda dirba penkias dienas per savaitę.

  Supaprastinti ir automatizuoti finansiniai procesai – mūsų žiniatinklio programinė įranga supaprastina jūsų įmonės pirkinių atsiskaitymo ir apskaitos procesus debesyje.